Respublikinis ikimokyklinių įstaigų kūrybinis projektas „STEAM ═ flomasteriai ∞ natų draugai“

Autorius Girinukas

2024 m. sausio 20 – balandžio 10 dienomis lopšelio-darželio „Girinukas“ mokytojos pakvietė Respublikos mokytojas ir jų ugdytinius dalyvauti kūrybiniame projekte „Flomasteriai natų draugai“.
Projekto tikslas – naudojant (išrašytus) flomasterius, kūrybiškai interpretuoti STEAM (gamtos pažinimo, technologijų, inžinerijos, menų (kūrybos), matematikos disciplinų) ugdymo metodo elementus ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdyme.
Projekte aktyviai dalyvavo ir „Girinuko“ mokytojos su auklėtiniais, o taip pat kūrybinėmis idėjomis ir kūrinėliais dalinosi ir respublikos mokytojos: Kaišiadorių rajono, Pravieniškių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, Kaišiadorių lopšelio-darželio „Žvaigždutė“, Vilniaus lopšelio-darželio „Pagrandukas“, Kauno lopšelio-darželio „Svirnelis“, Mažeikių lopšelio-darželio „Saulutė“, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos „Drugelių“ grupė, Kauno Šančių lopšelis-darželis, Kauno rajono Eigirgalos lopšelio-darželio, Panevėžio regos centro „Linelis“ ikimokyklinio ugdymo „Boružiukų“ grupė.
Dėkojame visiems projekto dalyviams!
Projekto organizatorės – Irina Černegienė, Lauryna Klimaitienė, Asta Veverskytė.

Informacija atnaujinta 18 balandžio, 2024