Respublikinis ikimokyklinių įstaigų kūrybinis projektas „Natų šeima aktyviai juda“

Autorius Girinukas

2024 m. sausio 20 – balandžio 10 dienomis lopšelio-darželio „Girinukas“ mokytojos pakvietė Respublikos mokytojas ir jų ugdytinius į kūrybinį projektą „Natų šeima aktyviai juda“.
Projekto tikslas – ankstyvajame vaikų ugdyme, žaismingai integruojant menų (dailės, muzikos, šokio) ir sporto disciplinų elementus, tyrinėti muzikos rašto ženklus.
Projekte aktyviai dalyvavo ir „Girinuko“ mokytojos su ugdytiniais. Kūrybiniais sprendimais dalijosi ir respublikos mokytos: Vilniaus raj. Pagirių „Pelėdžiuko“ lopšelio-darželio, Kauno lopšelio-darželio „Klausutis“, Kauno Šančių lopšelio-darželio, Kauno raj. Garliavos lopšelio-darželio „Eglutė“, Kaišiadorių raj. Pravieniškių lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, Kaišiadorių lopšelio-darželio „Žvaigždutė“, Vilniaus lopšelio-darželio „Pagrandukas“.
Dėkojame visiems projekto dalyviams!
Projekto organizatorės – Renata Jurgelevičienė, Roma Radžiūnienė, Asta Veverskytė.

Informacija atnaujinta 18 balandžio, 2024